Falsifikuar Molybdenum tungsten

Produkte

molibden elektrodave

Përshkrim i shkurtër:

Molybdenum electrode Chemical composition: (Chemical Composition) Mo Content (%)≥ Other elements (%) ≤ Al Ca Cr Cu Fe Pb Mg Mn Ni Si Sn Ti content 99.95 0.002 0.003 0.005 0.001 0.006 0.002 0.001 0.001 0.003 0.003 0.003 0.002 Dimensions: Diameter,mm Length,mm Application Φ(16~20) 300~1000 Glass melting、 Rare earth、 metallurgy Φ(20~30) 250~1000 Φ(30~45) 200~1500 Φ(45~60) 250~2100 Φ(60~100) 250~1200 1.Melting point of 2 620 °C (...


Detail Product

Produkt Tags

molibden elektrodave

Përbërje kimike:

(Përbërje kimike) Mo Përmbajtja (%) ≥ Elemente të tjera (%) ≤
Al Ca Cr cu fe Pb mg Mn ni si Sn TI
përmbajtje 99,95 0,002 0.003 0,005 0.001 0.006 0,002 0.001 0.001 0.003 0.003 0.003 0,002

Përmasat:

Diametër, mm

Length, mm

Aplikacion

Φ (16 ~ 20)

300 ~ 1000

shkrirja qelqi, toka të rralla, metalurgji

Φ (20 deri në 30)

250 ~ 1000

Φ (30 ~ 45)

200 ~ 1500

Φ (45 ~ 60)

250 ~ 2100

Φ (60 ~ 100)

250 ~ 1200

Pikë 1.Melting e 2 620 ° C (4 748 ° F)
2.Outstanding rezistence zvarriten
3.High stabilitetin dimensionale
korrozioni rezistence 4.Excellent
5.Good përçueshmëria elektrike dhe termike
6.Outstanding pastërti

 

 

 

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Produkte te Lidhura

    
    WhatsApp Online Chat!