Контактирајте не

Luoyang фалсификуван волфрам-молибден материјал Co., Ltd.

Адреса

Бр. 102, зграда 33, фаза II на индустрискиот парк Жонгде, округ Јибин, град Луојанг, провинција Хенан

Е-пошта

Телефон

86-15138768150

Вечет: 15138768150

Часови

Понеделник-недела: од 9 до 18 часот

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја