Na kontaktoni

Luoyang Materiale Tungsten-Molibden të Falsifikuar Co., Ltd.

Adresë

Nr. 102, Ndërtesa 33, Faza II e Parkut Industrial Zhongde, Distrikti Yibin, Qyteti Luoyang, Provinca Henan

Telefoni

86-15138768150

Wechat: 15138768150

orët

E hënë-e diel: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni