Falsifikuar Molybdenum tungsten

Advanteges tona

 • prodhues

  prodhues

  Të falsifikuara është një prodhues i njohur për metale të fortë në Kinë.
 • Bashkepunime

  Bashkepunime

  Ne marrim pjesë në bashkëpunimet ndërkombëtare me institutet kryesore kërkimore.
 • cilësi

  cilësi

  Ne ju ofrojmë me produkte të kualitetit të lartë që janë të përshtatura në mënyrë specifike për përdorim në aplikacionet tuaja.
 • vërtetim

  vërtetim

  Sistemi ynë i menaxhimit të cilësisë ka ISO 9001: 2015 certifikimit.

Forged është një prodhues i mirënjohur për metale zjarrduruese në Kinë. Me përvojë 20-vjeçare dhe më shumë se 100 zhvillime produktesh, ne kuptojmë në mënyrë të përsosur sjelljen dhe aftësitë e molibdenit, tungstenit, tantalit dhe niobit. Në kombinim me materiale të tjera metalike dhe qeramike, ne mund t'i përshtatim vetitë e metaleve pikërisht me kërkesat tuaja specifike.

Klientët tanë

8694a4c27d1ed21b3e6582cda76eddc451da3f6d
e850352ac65c103896bc6769b2119313b17e895f
1565741184_-1107897768_88_88
Samsung_Orig_Wordmark_BLACK_RGB_proc
logon
17f2dd9756d9d333bee8e60ce8c03e4c_222_222

WhatsApp Online Chat!